PRATİK BİLGİLER

» Amortisman Sınırı
» Vergiden Müstesna Yemek Bedeli
» Emlak Vergisi Oranları
» Fatura Düzenleme Sınırı
» Değer Artış Kazançları İstisna Tutarları
» Kıdem Tazminatı Tavanı
» Usulsüzlük Cezalarına Ait Cetvel
» Yıllık Ücretli İzinler

MUH. STANDARTLARI

Ülke içinde kullanılan muhasebe standartlarını uluslararası standartlarla bütünleştirebilmek için 1995 yılından bu yana 43 uluslararası muhasebe standardı Türkiye’ye ...

T.C. RESMİ GAZETE

HAKKIMIZDA

Hergünlü Serbest Muhasebecilik Mali Müşavirlik ve Denetim Şirketi  11 Şubat 2001 tarihinde Cengiz HERGÜNLÜ tarafından Avcılar/İstanbul’da bir şahıs firması olarak kurulmuştur.

 

Cengiz HERGÜNLÜ,1985 yılında Gazi Üniversitesi İşletme-Muhasebe bölümünü bitirdikten sonra,  özel sektörde uzun yıllar Muhasebe ve Mali İşler Müdürlüğü yapmıştır.İşletmeler için elzem bilgi ihtiyacı doğuran İç Denetim  ve  Bütçeleme  gibi benzeri konularda da görevler üstlenmiştir.Aynı zamanda Bağımsız Denetçi yetki belgesi sahibidir.

 

2001 yılında Mali Müşavirlik firmasını kuran HERGÜNLÜ 01.02.2020 tarihinden itibaren  Esenyurt’ta  faaliyetine devam etmektedir.

 

Hergünlü  Limited  Şirketi ağırlıklı olarak KOBİ danışmanlığı üzerine hizmet vermektedir.

 

Alışılagelmiş, yasaların uygulanmasını zorunlu kıldığı muhasebesel iş ve işlemlerin yanı sıra, İşletmelerin ihtiyaçları doğrultusunda,firma yöneticilerine yön verecek danışmanlık hizmetleri de verilmektedir.

 

Bu bağlamda İşletme kayıtlarının doğru ve düzgün oluşturulması yanında, sonuç içeren ilgili kayıtların yorumlanması ve analizi, vergileme, bütçeleme ve planlama;İşletme yatırımlarında karar alıcı raporların oluşturulması ve işletmelerin olası risklere karşı korunmasını sağlayacak mali iç denetim sisteminin kurulması çalışmaları ile başarılı sonuçlar elde edilmektedir.

 

Konusunda uzman ve tecrübeli firma mensupları ile sloganı;’’Finansman ve Mali Geleceğinizi biz Raporlayalım İşletmenizi siz Yönetin’’yaklaşımıdır.

 

 

 

 

 

 

HERGÜNLÜ Mali Müşavirlik Denetim ve Danışmanlık

 

Merkez    : Doğan Araslı Bulvarı.İnönü Mahallesi 351.Sk.No:88.

Business Center. Kat:3,Daire:13 

Esenyurt/İSTANBUL

Tel            : 0212 853 26 28

 

E-Posta    :info@hergunlu.com