Sosyal ağlar :

PRATİK BİLGİLER

» Amortisman Sınırı
» Vergiden Müstesna Yemek Bedeli
» Emlak Vergisi Oranları
» Fatura Düzenleme Sınırı
» Değer Artış Kazançları İstisna Tutarları
» Kıdem Tazminatı Tavanı
» Usulsüzlük Cezalarına Ait Cetvel
» Yıllık Ücretli İzinler

MUHASEBE STANDARTLARI

Ülke içinde kullanılan muhasebe standartlarını uluslararası standartlarla bütünleştirebilmek için 1995 yılından bu yana 43 uluslararası muhasebe standardı Türkiye’ye ...

T.C. RESMİ GAZETE

   HAKKIMIZDA


HERGÜNLÜ Danışmanlık Denetim ve Mali Müşavirlik şirketi, özellikle imalalat sanayinde faaliyet gösteren orta, büyük ölçekli veya grup işletmelerde, 25 yıl civarı profesyonel anlamda hizmet vermiş olan, Mali Müşavir ve Bağımsız Denetçi belgesi sahibi aile bireylerinin dayanışmasıyla, 20 Şubat 2001 tarihinde Avcılar/İSTANBUL semtinde kurulmuş olup, kendi alanlarında uzman 5 kişilik kadrosuyla faaliyetine devam etmektedir.

 

Muhasebe ve mali danışmanlık hizmetleri, vergi ve mali hukuk danışmanlığı,sosyal güvenlik ve iş hukuku danışmanlığı, finansman uygulama ve danışmanlığı, mali mevzuat danışmanlığı, teşvik danışmanlığı gibi konularda hizmet vermektedir.

 

Şehir içi veya farklı şehirlerdeki müşterilerine kendi yerlerinde rutin veya proje bazlı hizmet vermek tecrübelerimiz arasında yer almaktadır.

 

İşletmelerin risk temelli veya değere dayalı yönetim anlayışları çerçevesinde incelenmesi, geleceğe yönelik bütçeleme ve planlama etkileşimi çerçevesinde finansal yönetim raporları düzenlemek, diğer uygulamalarımız arasında yer almaktadır.

 

Özellikle işletmelerin doğru ve gerçek verilerle donatılmış, teknolojinin katkılarıyla oluşan çıktı rapor ve yorumlara göre alınan kararlarla firmaları yönetmenin, finans fonksiyonunun oluşturduğu bilimsel ve teknik yöntemlerle geleceğe yön verebilmenin, işletmeler için çok önemli olduğuna inanıyoruz.

 

Bu inançla sloganımız;

 

''Finansman ve mali geleceğinizi biz raporlayalım, işletmenizi siz yönetin'' anlayışıdır.